Хакер зламав PlayDapp, що призвело до несанкціонованого створення 200 млн токенів і падіння ціни PLA на 10%

Компанія з кібербезпеки блокчейнів CertiK повідомила про можливе викрадення приватних ключів, пов'язаних з PlayDapp, P2E-грою на базі Ethereum.

10 лютого 2024 - 11:00
 0  52
Хакер зламав PlayDapp, що призвело до несанкціонованого створення 200 млн токенів і падіння ціни PLA на 10%
Зображення: brokker.news

Цей злам призвів до несанкціонованого додавання нової адреси випуску (мінтингу), що спричинило створення 200 мільйонів токенів PLA. Одразу після інциденту вартість токенів PLA впала майже на 10%, досягнувши найнижчого рівня з жовтня 2023 року.

PlayDapp поки не надали офіційної відповіді на цей інцидент.

За даними DappRadar, загальна вартість активів на PlayDapp знизилася майже на 14% з моменту інциденту, попри те, що кількість унікальних активних гаманців сьогодні значно зросла.

Цей інцидент підкреслює постійні проблеми, з якими стикаються проекти web3 у захисті своїх активів від несанкціонованого доступу та маніпуляцій.

PlayDapp працює в екосистемі ігор на блокчейні, пропонуючи платформу, де гравці та розробники можуть купувати, продавати та обмінюватися NFT та іншими ігровими активами.

Платформа пропонує крос-ігровий всесвіт, де активи з однієї гри можна використовувати в іншій, потенційно підвищуючи їх корисність.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.