Grayscale оновила свою заявку на спотовий Bitcoin ETF після зустрічі з SEC

Компанія з управління криптоактивами Grayscale нещодавно представила оновлену версію свого спотового Bitcoin ETF після обговорень з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC).

23 листопада 2023 - 16:39
24 листопада 2023 - 22:49
 0  18
Grayscale оновила свою заявку на спотовий Bitcoin ETF після зустрічі з SEC

Згідно з дослідником Bloomberg Джеймсом Сейффартом (James Seyffart), оновлена документація містить план зміни тікера GBTC на BTC.

Після ретельного вивчення переглянутої документації Сейффарт зазначив, що навряд чи вона міститиме значні зміни порівняно з попередньою версією. Однак поточна версія має суттєві відмінності від початкової заяви, як він зазначив:

«У цій поправці відтінки сірого значно змінилися порівняно з оригіналом».

Він зазначив, що нова документація скоротила пункт щодо готівкових замовлень. Крім того, в новому документі повністю видалено сторінки «розкриття ризиків». Стосовно реєстраційних форм, використовуваних SEC, він сказав:

«Схоже, вони скорочують цей конкретний файл і кажуть людям, що вони можуть просто переглянути фактори ризику в тих 10-ks, 8-ks і 10-Qs, які вони вже подали. Гадаю, немає причин дублювати С-3?», - Джеймс Сейффарт

Він додав, що поправки та зміни в проспекті лише підтверджують, що компанія веде переговори з SEC, отримує відгуки від регулятора та відповідним чином коригує свою документацію.

Grayscale оновила свій проспект після зустрічі з представниками Дивізіону торгових та ринкових операцій SEC на початку цього місяця.

На цій зустрічі були присутні топ-менеджери Grayscale, включаючи генерального директора Майкла Сонненшина (Michael Sonnenshine), головного юридичного директора Крейга Салма (Craig Salm) та директора з біржових фондів Дейва ЛаВалле (Dave LaValle).

Сторони обговорили запропоновану NYSE Arca зміну правил лістингу та торгівлі для Grayscale Bitcoin Trust (BTC) та акцій відповідно до Правила 8.201-E NYSE Arca.

Оновлена документація надійшла в той момент, коли піонер ETF Blackrock, власник власного торгового програмного забезпечення Aladdin, також розглядає перспективний спотовий ETF BTC відповідно до схвалення SEC.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.