Gamma Strategies зіткнулася з проблемою безпеки, під загрозою понад 200 ETH

Протокол управління активами Gamma Strategies, що працює на Ethereum, зіткнувся з проблемою безпеки, яка може призвести до втрати 211,9 ETH.

4 січня 2024 - 14:01
 0  8
Gamma Strategies зіткнулася з проблемою безпеки, під загрозою понад 200 ETH
Зображення: brokker.news

Аналітична фірма з блокчейн-технологій PeckShield виявила 4 січня експлойт, який оцінюється у близько 469 000 доларів, спрямований на Gamma Strategies.

Незабаром децентралізований фінансовий протокол Gamma визнав «потенційну проблему безпеки», але запевнив користувачів, що вони все ще можуть за необхідності вивести свої кошти.

Через дві години у наступному повідомленні компанія заявила, що надасть додаткові деталі щодо інциденту після завершення розслідування.

Тим часом, посеред плутанини, шахрайський акаунт X із перевіреним статусом видав себе за Gamma у соціальних мережах.

Ошуканський акаунт намагався спрямувати реальних інвесторів на фішинговий веб-сайт, при цьому закликаючи «всіх користувачів відкликати всі дозволи для захисту своїх коштів». Варто зазначити, що допис фейкового акаунта отримав більшу увагу, ніж власне обережне повідомлення Gamma про злом.

Злодії викрали мільярди в криптовалюті у 2023 році

У 2023 році галузь зазнала майже 2 мільярди доларів збитків через такі інциденти, причому найбільші зломи відбулися у другій половині року.

Платформа Mixin у вересні зазнала значного удару, втративши 200 мільйонів доларів, і не змогла знайти зловмисника або повернути кошти. Проте Mixin взяла на себе зобов'язання компенсувати користувачам половину втрачених активів.

Іншими помітними зламами стали інцидент безпеки на популярній криптовалютній біржі Poloniex у листопаді, спочатку було заявлено про втрату активів на суму 33 мільйони доларів, а пізніше цифра була скорегована до понад 120 мільйонів. Також криптовалютна платформа для азартних ігор Stake зіткнулась із крадіжкою на 41 мільйон доларів у вересні.

Зростання кількості злочинних зломів криптовалют у 2023 році свідчить про тривожну тенденцію для галузі, яка вступає в 2024 рік - критичний рік, який відзначений такими ключовими подіями, як запуск спотових Bitcoin ETF у січні та халвінг Bitcoin у квітні.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.