Федеральний суд не дозволив Чанпену Чжао повернутися до ОАЕ до винесення вироку

Федеральний суд зупинив повернення колишнього генерального директора Binance Чанпена Чжао до ОАЕ

28 листопада 2023 - 13:16
 0  12
Федеральний суд не дозволив Чанпену Чжао повернутися до ОАЕ до винесення вироку

Федеральний суд Сіетла зупинив заявку колишнього генерального директора Binance Чанпена Чжао (Changpeng Zhao) на повернення до ОАЕ. Це рішення тимчасово забороняє Чжао залишати США до винесення вироку в лютому 2024 року, скасовує попереднє рішення, яке дозволило б йому повернутися до ОАЕ.

Заборону ухвалив окружний суддя США Річард Джонсон (Richard Jones) після прохання прокурорів США переглянути попереднє рішення. Це сталося після того, як Чжао визнав свою провину в звинуваченнях, пов'язаних з відмиванням грошей та порушеннями санкцій США, після того, як Binance досягла угоди з Міністерством юстиції на 4,3 мільярда доларів. Його заява була частиною всеохоплюючої угоди з владою.

Минулого тижня адвокати Чжао подали клопотання до суду, підкресливши, що він не є втікачем, і запропонували суду дозволити йому домашній арешт в ОАЕ. Однак прокурори висловили занепокоєння ймовірністю повернення Чжао до США для винесення вироку. Вони наводять його значні фінансові ресурси, сильні зв'язки в ОАЕ та труднощі, пов'язані з екстрадицією, як ключові фактори, що сприяють ризику його не повернення.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.