Демократична партія Південної Кореї вимагає від кандидатів у парламент розкрити криптовалютні активи

Демократична партія Південної Кореї запровадила політику, яка вимагає від кандидатів розкрити свої криптовалютні активи перед загальними виборами 2024 року, щоб підвищити прозорість та усунути потенційні конфлікти інтересів.

14 листопада 2023 - 22:02
24 листопада 2023 - 22:43
 0  12
Демократична партія Південної Кореї вимагає від кандидатів у парламент розкрити криптовалютні активи

Демократична партія Південної Кореї, яка має більшість у Національній асамблеї 167 із 300 місць, вирішила, що люди, які хочуть висуватися на посаду на загальних виборах 2024 року, повинні розкрити індивідуальні криптовалютні активи. Як повідомляє News1, цей крок є способом для партії привернути увагу до високих моральних стандартів.

Хан Бьонг-до (Han Byung-do), який очолює стратегічну команду партії, заявив, що він перевірить, чи можуть у кандидатів виникнути конфлікти інтересів через їхні цифрові гроші. Якщо представник бреше про володіння криптовалютою, йому не дозволять балотуватися на посаду члена партії. Бьонг-до не уточнив наслідки розкриття володіння криптовалютою.

Інформація про кандидатів, разом з їхнім трудовим стажем, освітою та планами щодо прийняття законів, буде розміщена на веб-сайті, у відкритому доступі для всіх.

Це нове правило було запроваджено після інциденту з Кім Нам-куком (Kim Nam-kuk), членом тієї ж партії, оскільки Нам-кук володів майже $4,5 мільйонами токенів Wemix, криптовалюти, створеної південнокорейською компанією. Урядові чиновники побоювалися, що він може використовувати це для своєї власної вигоди або навіть для незаконних дій, таких як відмивання грошей, і хоча його не вигнали з Національних зборів, він покинув Демократичну партію.

Вимагаючи від кандидатів розкривати свої криптовалютні активи, партія намагається стати більш відкритою та запобігти таким проблемам, як конфлікти інтересів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.