Delphi Digital: інтеграція ігор з NFT не повинна впливати на ігровий досвід

Крипто-дослідницька компанія Delphi Digital позначила можливі способи, завдяки яким геймери можуть приймати невзаємозамінні токени (NFT) як частину ігрового процесу, наприклад, використовувати технологію для додаткових аспектів, які не впливають на основний ігровий досвід.

21 Липень, 2022 - 16:40
11 січня, 2023 - 20:34
 0  6
Delphi Digital: інтеграція ігор з NFT не повинна впливати на ігровий досвід

Delphi Digital цієї середи опублікували довгий звіт, в якому йдеться про те, яким чином NFT можна інтегрувати в ігри, не впливаючи на основний ігровий процес та ігрові змагання, які геймери так цінують.

Delphi Digital наголосила, що розробники можуть надати базову гру безкоштовно для всіх, але включивши NFT як частину розширеного досвіду.

У звіті стверджується, що якщо монетизація та елементи NFT будуть впроваджені правильно, геймери стануть не такими категоричними.

«Якщо їх не приручити, гроші завжди будуть головним мотиватором для користувачів. Таким чином, в першу чергу потрібно відокремити ринкові ігри від основного ігрового циклу.

Delphi Digital підкреслила, що основний спосіб цього може полягати в тому, щоб гра надавала основний безкоштовний ігровий досвід для всіх, використовуючи NFT для додаткових можливостей, таких як квитки на турніри, нові скіни персонажів, додаткові ігри та нагороди за змагання.

Компанія дала роз'яснення, що це може дозволити процвітати тим, хто використовує гру з метою її монетизації. При цьому ті, хто грає для задоволення, можуть продовжувати це робити, без необхідності купувати NFT, або боротися з подібною монетизацією.

«Нікого обманом не змушують грати в чужу гру», — наголошується у звіті.

Більше того, «чим більше людей цікавить гра», тим більша ймовірність того, що вони витратить на неї гроші, припускаючи, що основний ігровий досвід повинен бути досить значущим, щоб гравці, що коливаються, навіть задумалися про купівлю даної гри. 

Гра з NFT:

«Теоретично, чим більше людей цікавить гра, тим більше витрачається безпосередньо на метагри. Максимізуючи генерацію сенсу та конкуренцію в основній грі, ми можемо максимізувати доходи за рахунок периферійної монетизації навколо неї.

Неприйняття NFT геймерами

У звіті розглядається неприязнь до криптоїгрів з боку традиційної ігрової спільноти, зазначаючи, що «багато критичних зауважень» мають право на життя.

Зокрема, Delphi Digital наголосила, що велика частина ворожого ставлення до криптографії, мабуть, пов'язана з негативними наслідками монетизації для традиційних ігор, наприклад, розробники навмисно обмежують функціональність, щоб підштовхнути користувачів витрачати більше грошей, щоб отримати повноцінний ігровий досвід. :

«Частини традиційної ігрової індустрії схиляються до агресивних методів монетизації, які іноді завдають шкоди ігровому досвіду».
«Тому, коли геймери бачать необхідність купувати NFT, щоб грати в ранні криптоігри, або великі видавці оголошують про плани розвитку в цій конкретній сфері, вони припускають, що це чергова спроба захоплення грошей, і ухиляються від неї», - йдеться у звіті.

Delphi підкреслила, що це «не означає, що всі форми монетизації погані», але криптовалюта чи ні, це потрібно робити так, щоб це не мало негативного впливу на гру.

Коментуючи поточний стан крипто-геймінгу, у звіті наголошується, що досі у цій сфері спостерігалася тенденція використання грошового компонента в іграх як «домінуючого мотиватора» для користувачів. Внаслідок цього стверджується, що фактична якість гри постраждала, тоді як кити змогли домінувати в більшості ігор у спекулятивних цілях:

Ігровий процес цих ігор постраждав з двох причин: 

  1. Головним стимулом основної маси гравців є очікування фінансової винагороди, а не ігор загалом;
  2. Основна схема змагання була підпорядкована механіці «pay-to-win», тому китам простіше добиватися значного успіху.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.