Ціна ApeCoin зросла більш ніж на 11% після анонсу нового видання гри

Ціна ApeCoin, цифрової валюти пов'язаної з популярною екосистемою Bored Ape Yacht Club (BAYC), стрімко зросла на понад 10% у середу після оголошення про нову безкоштовну версію гри Dookey Dash.

17 січня 2024 - 22:11
 0  49
Ціна ApeCoin зросла більш ніж на 11% після анонсу нового видання гри
Зображення: brokker.news

Згідно з CoinGecko, вартість ApeCoin досягла максимуму в $1.66, що відображає зростання на 11.3% за останній день та 18.4% за тиждень.

Раніше, гра була доступна лише для власників NFT Sewer Pass від Bored Ape Yacht Club.

Трейлер нової версії Dookey Dash містить логотипи ApeCoin, хоча Yuga Labs ще не підтвердила, чи ігрові нагороди будуть розповсюджуватися через ApeCoin. Оригінальна версія гри привернула увагу, коли переможець, відомий як «Mongraal», продав унікальний NFT-ключ за $1.63 мільйона мільярдеру Адаму Вайцману.

Yuga Labs також оголосила в X (Twitter), що власники колекцій NFT, включаючи Bored Apes та Mutant Apes, отримають спеціальні «токен-вигоди» в новій версії Dookey Dash. Гру, яка буде доступна на платформах iOS, Android, Mac та Windows, планується офіційно запустити в лютому.

ApeCoin - токен на базі Ethereum, який є офіційною валютою екосистеми BAYC, що розпочалася з колекції з 10 000 NFT Bored Ape Yacht Club та розширилася, включаючи Mutant Ape Yacht Club та інші.

Хоча Yuga Labs створила колекцію BAYC, ApeCoin була розроблена ApeCoin DAO, децентралізованою автономною організацією. Ця організація відповідає за управління токеном та його майбутнім розвитком. Спочатку токени були розповсюджені серед власників BAYC та MAYC, і їх використовують для голосування за пропозиції щодо управління у спільноті.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.