Блокчейн Manta Network оговтується після DDoS-атаки, яка почалася в момент випуску токена MANTA

Manta Network успішно відновила нормальну роботу після подолання технічних проблем, викликаних потужною DDoS-атакою на мережу.

19 січня 2024 - 16:57
 0  37
Блокчейн Manta Network оговтується після DDoS-атаки, яка почалася в момент випуску токена MANTA
Зображення: brokker.news

Нова блокчейн-мережа Manta Network зазнала атаки типу відмова від обслуговування (DDoS) відразу після випуску свого токена MANTA. Це призвело до затримки виведення коштів та загального уповільнення мережі. Атака, яка почалася о 9:30 ранку UTC, збігається з мережевою подією генерації токенів (TGE).

Розробники Manta повідомили в офіційному повідомленні: «Мережа накопичила велику чергу нещодавніх транзакцій. Це призводить до більшої тривалості транзакцій та впливає на комісії за газ. Ми знаємо про цю проблему та працюємо над її вирішенням».

DDoS – це поширений тип атаки, коли зловмисник заповнює сервер великою кількістю запитів та робить його недоступним для користувачів через потужне навантаження на систему.

Співзасновник Manta Кенні Лі зазначив у своєму повідомленні, що атака відбулася незадовго після початкового випуску токена компанії. Він також повідомив, що зв'язок між блокчейном та рідними додатками був «сильно обмежений», але всі кошти є у безпеці, а блокчейн функціонує нормально. Атака серйозно ускладнила зв’язок між додатками та блокчейном, що призвело до значного погіршення взаємодії з користувачами.

Лі також повідомив, що коли доступ до мережі відновиться, користувачі все ще можуть зіткнутися з незначними проблемами підключення до деяких додатків. Очікується, що вони будуть тимчасовими, тому користувачам, у яких виникають такі проблеми, рекомендується повторити спробу пізніше.

Ця подія сталася, коли Manta Network стикається зі звинуваченнями у відмиванні грошей після публікації користувача X Definalist. Суперечка точиться навколо переказу близько 2 мільйонів токенів MANTA на особистий гаманець корейського представника мережі з розвитку бізнесу в день, коли MANTA було додано на біржу Binance.

Згодом еквівалентну кількість токенів MANTA було внесено на гаманець Bithumb, що значно вплинуло на загальний обсяг обігу біржі. За цим послідувало різке підвищення ціни MANTA на Bithumb і передбачуваний продаж усіх 2 мільйонів токенів корейською BD з націнкою.

У відповідь на ці звинувачення Manta Network оприлюднила заяву, у якій уточнює транзакцію як частину своєї операційної стратегії. Вони пояснили, що виділення коштів громади корейському BD відповідає їхній символічній економічній моделі, наголошуючи на своїй меті створити філію в Південній Кореї. Manta Network також оголосила про плани розширити свою присутність в Азії за допомогою нового офісу в Гонконзі.

Manta є однією з багатьох нових блокчейн-мереж, які пропонують швидші транзакції за нижчою вартістю, ніж популярні мережі, такі як Ethereum. Ці нові мережі зазвичай підтримуються відомими фондами та активно просуваються в криптоколах на X та інших платформах соціальних медіа.

Вартість MANTA зросла на 25% після випуску в четвер, що дає мережі ринкову капіталізацію близько 550 мільйонів доларів станом на п'ятницю. Раніше Manta залучила майже 1 мільярд доларів у Ether (ETH) для своєї мережі другого рівня New Paradigm завдяки аірдропу для тих, хто переказав кошти на платформу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.