BlackRock та Bitwise подали до SEC оновлені заявки на спотовий Bitcoin ETF

Змінена заявка BlackRock включала роз’яснення щодо таких тем, як структура трасту та потенційний регуляторний вплив на нього.

5 грудня 2023 - 23:08
 0  10
BlackRock та Bitwise подали до SEC оновлені заявки на спотовий Bitcoin ETF

Керуючий активами BlackRock та криптовалютна інвестиційна фірма Bitwise подали до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) оновлені форми S1 у понеділок, відповідаючи на додаткові запитання, які, ймовірно, були поставлені регулятором у попередніх розмовах.

Хоча незрозуміло, з яких конкретних питань SEC попросила заявників надати додаткову інформацію, аналітики прогнозували, що зміни до попередніх заявок будуть внесені після кількох зустрічей між SEC та заявниками минулого тижня. Подання сигналізують про те, що обидві сторони «активно працюють над вирішенням проблем», написав Джеймс Сейффарт (James Seyffart) з Bloomberg Intelligence на X.

Оновлення заявок іншими 11 заявниками, включаючи Fidelity, Franklin та WisdomTree, швидше за все, відбудуться незабаром, сказав він.

Оновлене подання BlackRock включало кілька змін, що охоплюють такі теми, як безпека, ризики, розкриття інформації та структура Трасту. Всього в останньому оновленні гіганта з управління активами було внесено 21 помітну зміну, зазначає CryptoSlate. Інші включають потенційний регуляторний вплив на ETF та те, як орієнтуватися в регуляторному ландшафті інших юрисдикцій, таких як Великобританія та ЄС.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.