BlackRock оновлює заявку на Bitcoin ETF, щоб відповідати вимогам SEC

BlackRock, найбільший у світі менеджер активів, нещодавно оновив свою заявку на ETF Bitcoin у спробі відповісти на побоювання Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

30 листопада 2023 - 10:26
 0  19
BlackRock оновлює заявку на Bitcoin ETF, щоб відповідати вимогам SEC

Зміни, детально описані в протоколі зустрічі від 28 листопада 2023 року з Відділом торгівлі та ринків SEC, зосереджені на пом'якшенні проблем, пов'язаних з маніпуляціями на ринку та реєстрацією брокерів-дилерів.

Оновлена модель погашення BlackRock

У своїй переглянутій пропозиції BlackRock вводить «модель передплати» в рамках існуючої структури погашення в натуральній формі. Ця модель вимагає, щоб офшорний маркет-мейкер перерахував гроші зареєстрованому брокер-дилеру перед поставкою акцій ETF у процесі погашення.

Це коригування призначене для зменшення фінансових ризиків для брокер-дилера шляхом відділення його від складнощів передачі Bitcoin маркет-мейкеру.

BlackRock стверджує, що структура в натуральній формі, навіть із цими модифікаціями, пропонує кілька переваг перед методом погашення готівкою. До них належать нижчі транзакційні витрати, спрощена операційна діяльність та знижений ризик маніпуляцій.

Менеджер активів стверджує, що вирішення проблем із балансом та реєстрацією брокерів-дилерів шляхом зміни процесів синхронізації та передачі опіки може сприяти дотриманню заявки Bitcoin ETF регуляторним стандартам та одночасно покращити стимули для акціонерів.

Поки що незрозуміло, чи оновлення забезпечують достатні гарантії, щоб компенсувати занепокоєння SEC щодо прямої експозиції Bitcoin для роздрібних інвесторів через ETF.

Гонка за зеленим світлом від регулятора

Рух до створення спотового Bitcoin ETF останнім часом набрав обертів, оскільки фінансові гіганти, такі як BlackRock та Fidelity Investments, подали заявки до SEC.

Однак шлях до схвалення пов'язаний з численними проблемами. SEC історично вагалася щодо схвалення спотових ETF Bitcoin, посилаючись на побоювання щодо маніпуляцій на ринку та недостатніх заходів спостереження.

Недавні відгуки SEC щодо останніх заявок підтвердили ці побоювання, особливо відсутність ясності щодо конкретних спотових бірж для угод про спільний доступ до спостереження.

17 листопада в соціальних мережах поширилися чутки, що SEC, можливо, рекомендувала заявникам використовувати методи створення готівки, а не передавати Bitcoin в натуральній формі.

Цей непідтверджений зсув може значно змінити обов'язки емітентів, вимагаючи від них більш обережного управління транзакціями BTC. Якщо це правда, новий підхід може дозволити брокер-дилерам уникати прямої участі в криптовалютних транзакціях, які виходять за рамки існуючих регуляторних рамок.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.