Bitcoin ETF від BlackRock та Fidelity стали найуспішнішими запусками за останні 30 років

Фонди Bitcoin ETF від BlackRock та Fidelity, схвалені Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) 10 січня 2024 року, стали найуспішнішими запусками ETF за останні три десятиліття.

9 лютого 2024 - 13:39
 0  7
Bitcoin ETF від BlackRock та Fidelity стали найуспішнішими запусками за останні 30 років
Зображення: brokker.news

За перший місяць торгів інструменти зібрали більше активів, ніж будь-який інший біржовий фонд у США. Проте рейтинг аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса враховує лише ETF, які з'явилися на момент запуску. Всі перетворення, включаючи близько 100 фондів на ETF та GBTC (оскільки вони переносять існуючі активи), були виключені.

За словами Балчунаса, більшу частину відтоку GBTC здійснили FTX та професійні трейдери, що говорить про знижку, швидше за все, не призначену для іншого BTC ETF. Балчунас вважає, що справжня прихована сила тут — це конкуренція.

«Я думаю, справжня непомітна сила тут — це конкуренція. 10 ETF, що запускаються в один день з деякими видатними емітентами, просто змусили всіх тяжко працювати, щоб залучити приток», - Ерік Балчунас, аналітик Bloomberg.

Наприкінці січня Bitcoin-ETF від BlackRock та Fidelity увійшли до топ-10 найбільших американських ETF за притоком активів. Разом узята сума склала 4,8 мільярда доларів. Чистий приплив до iShares Bitcoin Trust за місяць склав 2,6 мільярда доларів — восьмий за показником. Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF посів десяте місце з 2,2 мільярда доларів. Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC) мав другий за величиною чистий відтік за місяць — 5,7 мільярда доларів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.