Binance та Gulf Energy запустили криптобіржу в Таїланді

Gulf Binance, спільне підприємство між глобальною криптовалютною біржею Binance та тайською компанією Gulf Innova, офіційно запустило свою криптовалютну біржу в Таїланді.

16 січня 2024 - 12:33
 0  17
Binance та Gulf Energy запустили криптобіржу в Таїланді
Зображення: brokker.news

16 січня Binance TH оголосила, що платформа тепер доступна всім користувачам, які відповідають регуляторним вимогам. За повідомленнями, біржа має спеціальний ордербук для пар із тайським батом і безпроблемну інтеграцію з банківською системою Таїланду, що спрощує депозити й виведення коштів у місцевій валюті.

Запуск відбувся через два місяці після того, як Binance отримала дозвіл Комісії з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) на початок роботи, спочатку в режимі «тільки за запрошеннями», з метою розширення доступу для широкої громадськості в 2024 році.

Binance вперше оголосила про намір створити тайську криптобіржу в травні 2023 року. Того ж місяця компанія отримала ліцензію на діяльність біржі цифрових активів і брокерської діяльності від Міністерства фінансів Таїланду.

Gulf Binance, компанія, що керує біржею, є спільним підприємством, яке поєднує експертизу Binance Capital Management і Gulf Innova, дочірньої компанії тайського енергетичного конгломерату Gulf Energy.

Gulf Energy, під керівництвом тайського мільярдера Сарата Ратанаваді, є значним гравцем у секторі розподілу природного газу Таїланду. Різносторонній інвестиційний портфель компанії охоплює відновлювану енергетику, розвиток інфраструктури та цифрові інфраструктурні проекти.

Це партнерство між Binance і Gulf Energy є показником того, що позиція Таїланду щодо регулювання криптовалют змінюється, натякаючи на більш лояльний підхід нової влади.

Це особливо помітно на тайському ринку криптобірж, на якому наразі домінує Bitkub. Бангкокська біржа займає приблизно 77% ринкової частки з щоденними обсягами близько 30 мільйонів доларів США. Найпопулярніша торгова пара на Bitkub включає тайський бат і Tether (USDT).

На тайському ринку також представлені інші гравці, такі як Upbit, який розпочав роботу в 2021 році, а також Bitazza і Zipmex. Проте, Zipmex довелося припинити торгівлю в листопаді через регуляторні проблеми.

Нірун Фуваттанакул, генеральний директор Gulf Binance, підкреслив широку співпрацю з тайськими регуляторами протягом останнього року, наголосивши на ретельному плануванні, яке передувало цьому проєкту.

Генеральний директор Binance Річард Тен поділився баченням того, як внести свій вклад у цифрову економіку Таїланду, стимулювати зростання та створювати нові можливості.

Незважаючи на популярність крипто-трейдингу в Таїланді, попередній уряд, підтримуваний військовими, заборонив використання цифрових активів для платежів у березні 2022 року.

У вересні новий уряд оголосив про плани почати стягувати податки з закордонного прибутку від торгівлі акціями та криптовалютами, починаючи з січня 2024 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.