Alchemy повідомляє про розгортання понад 1 мільйона розумних облікових записів

У четвертому кварталі 2023 року Alchemy спостерігала несподіваний сплеск смарт-контрактів ERC-4337, в результаті чого було створено понад 960 000 акаунтів.

6 січня 2024 - 11:54
 0  12
Alchemy повідомляє про розгортання понад 1 мільйона розумних облікових записів
Зображення: brokker.news

Цей вибух інтересу підкреслює прагнення розробників додатків вирішити проблеми з користувацьким досвідом, згідно зі звітом Alchemy. Вілл Хеннесі, керівник з абстракції облікових записів у Alchemy, висловив здивування, пов'язавши швидке впровадження з розгортанням Ethereum Foundation та бажанням розробників покращити користувацький досвід.

«Ethereum Foundation тільки розгорнула контракти ERC-4337 у березні 2023 року, тож таке раннє впровадження відбулося швидше, ніж очікувалося», — сказав він у своєму особистому обліковому записі на X. «Це демонструє, наскільки сильно розробники додатків прагнуть вирішити такі проблеми з [користувацьким досвідом], як спонсорство газу».

На відміну від традиційних акаунтів гаманця, розумні облікові записи дозволяють користувачам створювати «користувацькі операції» замість простих транзакцій. На думку Хеннесі, це нововведення «демонструє, наскільки сильно розробники додатків прагнуть вирішити такі проблеми з [користувацьким досвідом], як спонсорство газу».

Ця функція підвищує ефективність, особливо в торгівлі та іграх. ERC-4337 вводить спонсоровані транзакції, що дозволяє суб'єктам покривати комісії за газ для користувачів, що Хеннесі підкреслює як «відхід від поточної методології, де комісії сплачуються виключно в рідній валюті мережі».

Цей стандарт також покращує безпеку та зручність завдяки транзакціям з підписом від кількох осіб та спрощеному відновленню облікового запису, що є значним кроком до підвищення зручності web3 для користувачів. Хеннесі наголошує, що роль абстракції акаунтів у полегшенні легкого прийняття додатків web3 продовжуватиме залучати різноманітну аудиторію користувачів.

«Абстракція облікового запису дозволяє будь-кому легко почати використовувати додаток web3», — сказав він. «Знижуючи бар'єр входу за допомогою соціального входу та спонсорства газу, додатки можуть залучати більше користувачів, включаючи тих, хто може мати меншу зацікавленість».

Кількість користувацьких операцій від «бандлерів» зросла на значні 194% у четвертому кварталі, що значною мірою зумовлено такими додатками, як Grindery, FanTV та Cyberconnect.

Хеннесі додає, що «поточне утримання користувачів в основному визначається тим, наскільки корисним є додаток. Вони працюють над новими функціями для постійного залучення користувачів».

Впровадження платників, що дозволяє оплачувати комісії за газ токенами ERC-20, стало популярним, покривши близько 1,16 мільйона доларів США комісій за газ.

Хеннесі підкреслює, що «гнучкість щодо оплати комісій за транзакції залишається популярною вимогою від користувачів».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.