Експерт прогнозує консолідацію Ethereum (ETH) у міру того, як вщухне ажіотаж навколо злиття.

Маркус Тілен із сінгапурського керуючого активами IDEG вважає, що ETH може перейти до фази консолідації, що означає «обережність» щодо криптовалюти.

2 серпня 2022 - 10:57
24 листопада 2023 - 22:11
 0  23
Експерт прогнозує консолідацію Ethereum (ETH) у міру того, як вщухне ажіотаж навколо злиття.

Зі слів головного інвестиційного директора IDEG, після різкого зростання цін на ефір (ETH) минулого тижня криптовалюта, можливо,  вступає у фазу консолідації.

У звіті, опублікованому Cointelegraph у понеділок, автор звіту Маркус Тілен сказав, що, хоча шість тижнів тому він був бичачим щодо цін на ETH, тепер він став «обережним».

Теза була заснована на макрофакторах та аналізі цін на криптовалюту, з урахуванням того, що ФРС, як і раніше, продовжує «нарощувати свою програму кількісного посилення (QT), яка виснажує ліквідність», відзначаючи при цьому, що ціни ETH досягли технічного опору на рівні близько 1800 доларів.

Фірма з управління активами також зазначила, що це сталося через те, що в Ethereum спостерігалося падіння доходів мережі на 47%, зменшення загального заблокованого обсягу (TVL), а також зниження ринкової капіталізації стейблкоїнів, при цьому USDC відчуває відтік у розмірі 1,1 мільярда доларів. Минулого тижня.

У бесіді з Cointelegraph у вівторок головний інвестиційний директор IDEG Маркус зазначив, що нещодавнє ралі цін не було підтримано зміною фундаментальних показників.

Тілен також вважає, що ажіотаж навколо Ethereum Merge зараз має тенденцію до зниження, про що свідчать останні дані пошуку Google. Він припустив, що ця «втома від злиття» вказує на те, що (ETH) налаштований на період консолідації до майбутнього злиття 19 вересня. Але Тілен також додав, що це може відкрити двері для нових можливостей покупки:

«В ідеалі, падіння до кінця серпня підготує нас до ще одного чудового початкового рівня».

Тілен також прокоментував цікаву кореляцію між ціною ETH та результатами пошуку Ethereum Merge Google, які зараз перебувають у грі:

«Це хороший індикатор настроїв та інтересу, але зрештою він зламається і стане неактуальним. Тим не менш, це може дати деяке уявлення про час зміни поточної ціни Ethereum в цю подію.

Після злиття Тілен вважає, що на ціну ETH в основному вплине швидкість зростання темпів впровадження:

«Хоча плата за газ може залишитися незмінною, крива прийняття може спочатку зростати не так швидко, як багато хто сподівається, це може зробити ETH злегка оціненим, якщо вимірювати його в чистому грошовому потоці».

ETH зараз коштує 1587 доларів на момент написання статті, що на 6,24% менше, ніж за останню добу. 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.