В мережі Bitcoin відбувся переказ 66 638 BTC ($4,5 млрд) з комісією лише $2.81

Невідомий користувач здійснив транзакцію з переказом 66 638 BTC ($4,5 млрд) на дві адреси, заплативши при цьому комісію лише $2.81.

30 травня 2024 - 07:00
 0  680
В мережі Bitcoin відбувся переказ 66 638 BTC ($4,5 млрд) з комісією лише $2.81
Автор зображення: brokker.news

28 травня в мережі Bitcoin сталася вжлива подія: невідомий користувач переказав 66 638 BTC (приблизно $4,5 млрд), сплативши за це комісію лише 0.00004114 BTC ($2.81). Це свідчить про значне зниження комісій за транзакції в блокчейні Bitcoin, що робить його більш привабливим для великих переказів.

Транзакція підтверджена та записана в блоці 845 497, про що свідчать дані в оглядачі блокчейна blockchain. Деякі експерти вважають, що подія може бути ознакою того, що Bitcoin стає більш доступним платіжним засобом, а інші схильні вважати це тимчасовим зниженням комісій.

Незалежно від причини, низька комісія за цю транзакцію є значним досягненням для Bitcoin. Вона демонструє, що мережа здатна обробляти великі транзакції з низькими комісіями, що робить її більш конкурентоспроможною у порівнянні з традиційними фінансовими системами.

Важливо зазначити, що це не типовий випадок. Комісії за транзакції в Bitcoin можуть значно варіюватися залежно від розміру транзакції, завантаженості мережі та інших факторів. Проте, ця транзакція свідчить про те, що низькі комісії в Bitcoin можливі, і це може стати рушійною силою для більш широкого прийняття криптовалюти.

На момент написання новини ціна Bitcoin (BTC) становила близько $67 414. За останні 24 години вартість першої криптовалюти знизилась на 1.21%, згідно з даними CoinMarketCap.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.