Tether заблокував $280 000, пов'язаних із зламом криптобіржі FixedFloat

Tether заморозив $280 000 USDT у семи гаманцях, пов'язаних із зламом децентралізованої біржі криптовалют FixedFloat.

3 квітня 2024 - 09:30
 0  33
Tether заблокував $280 000, пов'язаних із зламом криптобіржі FixedFloat
Автор зображення: brokker.news

Про це повідомили аналітики безпекової платформи Cyvers.

2 квітня децентралізована біржа втратила майже $3 мільйони в ETH, USDT, USDC, WETH та DAI через кібератаку на її мережу Ethereum. Це вже другий злам FixedFloat з лютого, адже попередня атака коштувала біржі понад $26 мільйонів.

В обох випадках несанкціонований доступ до гарячого гаманця призвів до виведення $2,8 млн та $26 млн у різних токенах відповідно. Хакери негайно конвертували токени, що потрапили до чорного списку, наприклад, USDT та USDC, в інші криптовалюти, щоб уникнути замороження, тоді як DAI напряму перевели на eXch без конвертації. Аналітики Cyvers вважають, що така схема дій вказує на цілеспрямоване використання вразливостей у системі контролю доступу.

Команда FixedFloat наразі не надала жодних офіційних заяв щодо атаки. Сайт біржі відображає сторінку помилки, а їхній обліковий запис на X не демонструє активності протягом останніх трьох днів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.