Solana обігнала XRP та стала п'ятою за капіталізацією криптовалютою

Solana (SOL) за останні дні стала п'ятою за капіталізацією криптовалютою, завдяки загальному зростанню на ринку.

21 грудня 2023 - 14:48
19 січня 2024 - 23:11
 0  10
Solana обігнала XRP та стала п'ятою за капіталізацією криптовалютою
Зображення: brokker.news

За останні 24 години SOL стала лідером зростання серед 100 провідних криптовалют зі сплеском на 14,4%. На момент написання новини, вартість активу сягнула 20-місячного максимуму в $86,4.

Капіталізація Solana виросла до $36,95 млрд, обігнавши XRP від Ripple і закріпившись на п'ятому місці в рейтингу цифрових валют. Обсяг добових торгів SOL також зріс на 120%, перевищивши $4,2 млрд.

З моменту дна ринку в грудні 2022 року, Solana демонструє феноменальне зростання - 618%. Варто зазначити, що в середині грудня капіталізація SOL опускалася до $3,5 млрд, і тоді валюта посідала лише 16-те місце, поступаючись навіть Shiba Inu (SHIB) із капіталізацією $4,4 млрд та XRP, яка тоді мала загальну вартість близько $17,5 млрд.

Аналитики вважають, що одним із головних двигунів ціни SOL є поява першої мем-монети на блокчейні Solana - BONK. Після вражаючих досягнень BONK, мем-коїни на Solana набрали популярності, і на платформі побільшало токенів.

Іншим ключовим драйвером може бути масовий продаж смартфонів Solana Sage. Solana Mobile офіційно оголосила 15 грудня, що власники телефонів Saga можуть отримати безкоштовний аіропдрон із 30 мільйонами монет BONK.

Проте, популярний техно-YouTuber Marques Brownlee (MKBHD) назвав перший web3-фокусний телефон Solana «найгіршим смартфоном 2023 року».

Згідно з повідомленням Santiment, Solana стала однією з найтрендовіших криптовалют поряд з Stacks (STX) та NEAR.

Причиною зростання трьох згаданих токенів можуть бути «мейнстримні» розмови про них на платформах соціальних медіа. Santiment стверджує, що інвесторам слід діяти «обережно», оскільки страх пропустити вигоду (FOMO) потенційно може призвести до піку цін.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.