Складність майнінгу Bitcoin знизилася до мінімуму з грудня 2022 року

Складність видобутку Bitcoin (BTC) опустилася до найнижчого рівня з грудня 2022 року.

10 травня 2024 - 08:00
 0  44
Складність майнінгу Bitcoin знизилася до мінімуму з грудня 2022 року
Автор зображення: brokker.news

Згідно з даними BTC.com, 9 травня складність впала на 5,63% до 83,15 EH/s. Таке саме значення спостерігалося під час «ведмежого» ринку 2022 року через низку банкрутств, зокрема крах Terra та криптовалютної біржі FTX.

З моменту попередньої зміни показника середній хешрейт за приблизно двотижневий період становив 595 EH/s проти 630 EH/s. Це може свідчити про можливе вимкнення обладнання майнерами, робота яких стала збитковою після останнього халвінгу Bitcoin.

Наступна зміна показника відбудеться 23 травня. Очікується зниження на 0,19%.

20 квітня винагорода за блок змінилася з 6,25 BTC до 3,125 BTC. Одразу після халвінгу складність майнінгу різко зросла через високі комісії в мережі Bitcoin, але дохід майнерів загалом не сильно постраждав від скорочення винагороди.

На початку травня щоденний дохід майнерів Bitcoin впав до показників жовтня 2023 року. Дані Blockchain.com свідчать про те, що загальний дохід майнерів знизився до 26,38 млн доларів США станом на 3 травня.

Кі Йонг Джу, засновник та генеральний директор аналітичної компанії CryptoQuant, не виявив ознак капітуляції серед майнерів. Він припускає, що після халвінгу прибуткова ціна BTC повинна становити близько $80 000.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.