Обсяг вкрадених криптоактивів через злами у 2023 році впав на 50%, повідомляє TRM Labs

Попри майже постійну кількість хакерських атак, загальна сума викраденої криптовалюти скоротилася більш ніж наполовину у 2023 році, повідомляють TRM Labs.

13 грудня 2023 - 14:26
 0  8
Обсяг вкрадених криптоактивів через злами у 2023 році впав на 50%, повідомляє TRM Labs

Згідно зі звітом блокчейн-фірми TRM Labs, хакерам вдалося вкрасти 1,7 мільярда доларів до листопада 2023 року. Це значне зменшення порівняно з майже 4 мільярдами доларів, втраченими у 2022 році. Фірма пояснює це зменшення трьома ключовими факторами:

  • Покращені заходи безпеки в галузі: біржі та гаманці вдосконалили методи захисту від атак.
  • Активніші правоохоронні органи: міжнародна співпраця та розслідування злочинів у сфері криптовалют стали більш ефективними.
  • Тісніша координація в галузі: учасники індустрії обмінюються інформацією та працюють над спільними рішеннями для підвищення безпеки.

Проте атаки на інфраструктуру залишаються найпоширенішим джерелом крадіжок криптовалюти у 2023 році, становлячи майже 60% від загальних втрат. Найруйнівнішими з цих атак були ті, де хакери отримували контроль над приватними ключами або фразами відновлення криптосистем, що дозволяло їм красти кошти або маніпулювати угодами, зазначається у звіті.

«Незважаючи на обнадійливі новини, ландшафт хакерських атак залишається динамічним та непередбачуваним: поява нової потужної загрози може швидко змінити тенденцію до зменшення обсягу крадіжок», - TRM Labs.

Наприкінці листопада 2023 року, атаки на Poloniex, HTX, Heco Bridge, KyberSwap та Kronos Research принесли хакерам 290 мільйонів доларів за один місяць. Серед постраждалих платформ були три компанії, пов'язані з Джастіном Саном: HTX, Heco Bridge та Poloniex, згідно з Lookonchain.

У листопаді 2023 року було помічено багато атак на криптопроекти, включаючи хакерські атаки на протоколи та фішингові кампанії. Крім того, з одного злому в один момент з віртуального гаманця витекло 27 мільйонів доларів. Також шахраї вдерлися в аккаунт X мережі Ethereum другого рівня Loopring та запустили фішингову кампанію. Інцидент тривав практично весь день 20 листопада, поки команда Loopring не зупинила поширення шкідливих посилань, що рекламували фейковий аірдроп токенів LRC.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.