Гаманці, які містять один Bitcoin або менше, контролюють 1,4 мільйона BTC

За даними Santiment, гаманці Bitcoin, в яких зберігається один або менше BTC, досягли найвищої кількості монет за всю історію. Це спостереження вказує на значний ріст накопичення з листопада.

18 грудня 2023 - 21:59
 0  9
Гаманці, які містять один Bitcoin або менше, контролюють 1,4 мільйона BTC
Зображення: brokker.news

Платформа ринкової аналітики Santiment, яка аналізує блокчейн та соціальні показники понад 2500 криптовалют, 18 грудня повідомила, що гаманці Bitcoin, які містять один або менше, тепер тримають рекордні 1,4 мільйона монет BTC, що становить 7,3% від загальної пропозиції.

Водночас гаманці з понад 100 Bitcoin, також відомі як «кити», в даний час володіють 11,5 мільйона Bitcoin. За останні кілька місяців цей показник зріс і становить 59,1% від загальної пропозиції, тоді як гаманці з 1-100 Bitcoin разом тримають 6,5 мільйона BTC, що становить 33,6% пропозиції, хоча помічений незначний спад за той самий період.

Santiment повідомляє, що протягом останніх вихідних, які не є святковими, ринок криптовалют зазнав незначного спаду.

Bitcoin, що опустився до $41 600, відчув спад, тоді як Ethereum (ETH) продемонстрував відносну стійкість, коливаючись трохи вище $2200.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.