Блокчейн Solana зупинився на дві години, токен SOL відреагував падінням ціни на 4%

Мережа Solana зазнала збою 6 лютого о 12:00 за київським часом, зупинивши обробку транзакцій на близько двох годин. Внаслідок цього токен SOL втратив понад 4% своєї вартості.

6 лютого 2024 - 18:01
6 лютого 2024 - 18:06
 0  23
Блокчейн Solana зупинився на дві години, токен SOL відреагував падінням ціни на 4%
Зображення: brokker.news

На офіційному сайті Solana повідомляється, що «інженери з усієї екосистеми досліджують збій у mainnet-beta». Розробник програмного забезпечення блокчейну та валідатор Solana Лейн пояснив, що збій відбувся через «зниження продуктивності» провідної мережі.

Для відновлення мережі була запущена процедура перезавантаження. Валідатори оновлюють програмне забезпечення до версії v1.17.20. Після досягнення 80% частки кластер відновить виробництво блоків зі слоту 246 464 041 (зупинка відбулася на 246 464 003). На момент написання прогрес становить 60%, «залишилося ще 20% ».

На збій блокчейну відреагував токен SOL, який впав з приблизно $96 до нижче $94, досягнувши $93.62. За даними CoinMarketCap, актив знизився в ціні більш ніж на 4% за 24 години. Проте обсяги торгів зросли на 11% до 1,6 мільярда доларів США на тлі падіння. Цей показник може свідчити про те, що трейдери почали ліквідувати позиції або купувати монету на її зниженні.

Це не перший раз, коли мережа Solana стикається з проблемами. У лютому 2023 року валідаторам Solana довелося двічі перезавантажувати мережу через невідому помилку, яка повністю зупинила економічну діяльність. 25 лютого мережа перестала коректно обробляти транзакції користувачів, і було вимкнено всі функції, крім голосування. Один із валідаторів, Stakewiz, пояснив, що помилка сталася після того, як більшість вузлів перейшли на версію програмного забезпечення 1.14.16, яка з'явилася минулого тижня.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.