Колишній гендир BitMEX Артур Хейз закликає повернутися до інвестування в Solana

Колишній генеральний директор BitMEX Артур Хейз нещодавно підкреслив потенціал Solana для відновлення та зростання на ринку криптовалют після падіння FTX та інших подій.

2 лютого 2024 - 14:51
 0  7
Колишній гендир BitMEX Артур Хейз закликає повернутися до інвестування в Solana
Зображення: brokker.news

Після краху криптовалютної біржі FTX та юридичних баталій, що його супроводжували, багато хто розмірковував про долю Solana (SOL) - колись улюбленої криптовалюти, нині засудженого засновника Сема Бенкмана-Фріда.

Колишній генеральний директор BitMEX, який має успішний досвід прогнозування ринку, також поділився своїми інвестиційними стратегіями у нещодавньому есе. Він обговорив потенційне зниження Bitcoin (BTC) та своє рішення продати деякі токени, щоб мінімізувати збитки, включаючи продажі токенів Solana та Bonk. Хейз планує активно інвестувати в Solana та інші альткоїни, якщо ціна Bitcoin впаде нижче $35 000, що свідчить про його віру в потенційне відновлення та зростання SOL.

Ринкова поведінка Solana була схожа на американські гірки, з істотними коливаннями ціни. Після оптимістичного стрибка наприкінці 2023 року Solana зазнала корекції на початку 2024 року, але продемонструвала стійкість, підтримуючи ціну, що свідчить про довіру інвесторів.

Зважаючи на те, що попередні оптимістичні прогнози Хейза майже завжди супроводжувалися зростанням цін на цифрові активи, його нові схвальні слова дають підстави очікувати на покращення ситуації на ринку для Solana.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.