Засновника Terraform Labs До Квона можуть екстрадувати до США

Засновник Terraform Labs може бути переміщений до США замість Південної Кореї, щоб постати перед судом у зв’язку з крахом багатомільярдної екосистеми, пов’язаної з LUNA та UST.

7 грудня 2023 - 22:37
 0  9
Засновника Terraform Labs До Квона можуть екстрадувати до США

Згідно з джерелами, знайомими з ситуацією, До Квона (Do Kwon), засновника блокчейну Terra, можуть екстрадувати до США для кримінального переслідування вже на початку 2024 року.

Остаточне рішення належить міністру юстиції Чорногорії Андрію Міловичу (Andrej Milovic), який повідомив кільком чиновникам про свої плани передати Квона американській владі. За даними Wall Street Journal, Мілович також проінформував про це посла США.

Квон став предметом суперечки між його рідною країною Південною Кореєю та США, де Terra мала тисячі користувачів, щодо того, який уряд має судити колишнього криптомільярдера, який став втікачем.

Обидва уряди, як повідомляється, планують судити Квона за звинуваченнями в шахрайстві та порушеннях правил торгівлі цінними паперами. У Південній Кореї прокурори заявили, що колишній CEO Terra порушив Закон про ринок капіталу, за що йому може загрожувати до 40 років тюремного ув'язнення.

Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) подала на Квона до суду за те, що він пропонував незареєстровані цінні папери в TerraLuna і використовував оманливі маркетингові матеріали для просування TerraUSD, алгоритмічного стейблкоїну, який зазнав краху разом з екосистемою Terra влітку 2022 року.

Його адвокати намагалися закрити справу, тоді як прокурори SEC наполягали на ухваленні рішення в порядку судового розгляду.

Квон перебуває під вартою в балканській країні з березня 2023 року після того, як влада заарештувала його в аеропорту Підгориці з підробленим коста-ріканським паспортом.

Новини про екстрадицію Квона до США надійшли після його апеляції на рішення суду, який схвалив його передачу з Чорногорії, хоча попередні апеляції щодо скасування його чотиримісячного ув’язнення були відхилені.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.