Paxos розширює випуск стейблкоїнів на Solana

Провідна платформа токенізації Paxos оголосила про розширення на блокчейн Solana, роблячи значний крок за межі своєї попередньої ексклюзивності Ethereum.

22 грудня 2023 - 22:51
 0  8
Paxos розширює випуск стейблкоїнів на Solana
Зображення: brokker.news

Інтеграція з Solana (SOL) є стратегічним кроком для Paxos, враховуючи репутацію Solana щодо швидких транзакцій та нижчих комісій. Це рішення особливо вигідно для стейблкоїнів в USD та процесів оплати, оскільки мережа Solana пропонує ефективне та економічно вигідне середовище. Очікується, що стейблкоїн Paxos, USDP, використовуватиме надійну архітектуру Solana для подальшого покращення своєї продуктивності.

Радж Гокал (Raj Gokal), співзасновник Solana, вважає, що ця співпраця дозволить Paxos продовжувати прагнути більш відкритого та фінансово інклюзивного майбутнього.

Діяльність Paxos Trust Company LLC регулюється Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк. Регуляторний контроль гарантує цілісність та безпеку його продуктів та платформи. USDP, як і всі стейблкоїни Paxos, підтримує повне співвідношення 1:1 з доларом США. Запуск заплановано на 17 січня 2024 року.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.