OpenSea робить ставку на нові сфери застосування NFT, оскільки обсяги торгів падають

Генеральний директор OpenSea Девін Фінзер робить ставку на майбутнє NFT, незважаючи на зниження обсягів торгів на платформі.

15 січня 2024 - 17:16
 0  21
OpenSea робить ставку на нові сфери застосування NFT, оскільки обсяги торгів падають
Зображення: brokker.news

У нещодавньому інтерв'ю Bloomberg він заявив, що OpenSea прагне розробити найцікавіші варіанти використання невзаємозамінних токенів (NFT), щоб відновити інтерес до ринку.

Чому обсяги торгів не є головним показником?

Хоча обсяги торгів на OpenSea впали до приблизно 3,5 мільйонів доларів США, Девін Фінзер стверджує, що компанія не надто орієнтується на короткострокові показники. Він пояснює, що обсяги торгів можуть бути дещо оманливими, оскільки деякі конкуренти OpenSea стимулюють активність за допомогою своїх токенів. Натомість OpenSea зосереджується на довгостроковому баченні NFT та їхньому потенціалі за межами спекулятивної торгівлі.

OpenSea 2.0

Одним із ключових кроків OpenSea є розробка нової версії платформи під назвою «OpenSea 2.0». Вона має надати більш персоналізований досвід користувачам шляхом адаптації інтерфейсу під конкретні випадки використання. Наприклад, можна буде відображати NFT-квитки у календарі та сортувати їх за датою.

«Ми прагнемо створити інтерфейс маркетплейсу, який можна краще налаштувати під кожен тип випадку використання», - говорить Фінзер.

Безпека на першому місці

Покращення безпеки також є пріоритетом для OpenSea. Платформа вдосконалила свою систему виявлення підроблених колекцій NFT та шкідливих URL-адрес, захищаючи користувачів від потенційного крадіжки цифрових колекцій, що зберігаються в їхніх некастодіальних гаманцях.

Боротьба зі шахрайством триває

Незважаючи на зусилля OpenSea, шахрайство в сфері NFT нікуди не зникає. Зловмисники часто маскуються під великі бренди, що входять в індустрію web3. Наприклад, нещодавно з'явилася шахрайська схема, яка обіцяє ексклюзивну подію мінтингу за участю американської взуттєвої компанії Nike та RTFKT. OpenSea активно бореться з такими шахрайствами та рекомендує користувачам завжди перевіряти достовірність будь-яких пропозицій.

Майбутнє NFT за OpenSea

OpenSea залишається лідером у сфері NFT, попри тимчасові коливання обсягів торгів. Компанія активно працює над розширенням можливостей використання NFT та створенням безпечного та зручного середовища для користувачів. Зважаючи на постійні інновації та довгострокове бачення, OpenSea має всі шанси залишитися провідною силою на ринку NFT у майбутньому.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.