Німецька поліція конфіскувала 50 000 BTC на суму близько $2,1 млрд

Німецькі правоохоронці конфіскували близько 50 000 BTC, оцінених приблизно в $2,1 млрд.

30 січня 2024 - 19:14
 0  240
Німецька поліція конфіскувала 50 000 BTC на суму близько $2,1 млрд
Зображення: brokker.news

Це сталося в рамках масштабного розслідування, спрямованого на онлайн-сервіс обміну файлами, який влада вважає незаконним. Це найбільша кількість Bitcoin, коли-небудь вилучена німецькими правоохоронцями.

Операція відбулася за співпраці прокуратури землі Саксонія, Федерального кримінального поліцейського управління Німеччини та Федерального бюро розслідувань США.

Розслідування зосереджено на двох особах, які, як вважається, придбали цю величезну кількість Bitcoin (BTC) завдяки прибутку, отриманому від німецького сайту обміну файлами, який припинив роботу у 2013 році.

За словами прокурорів, один із підозрюваних перевів цифрові активи до гаманця, контрольованого федеральною поліцією Німеччини.

Ціна на Bitcoin останнім часом постійно зростає. Якщо тенденція збережеться, це може стати найдовшою серією зростань з часів пандемії, коли впровадження фінансових заходів стимулювало ринок.

Ці останні дії правоохоронців є черговим свідченням того, що вони постійно стежать за незаконною онлайн-діяльністю та усвідомлюють зростаючу важливість криптовалюти в таких операціях.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.