Криптовалютна біржа FTX запропонувала план виходу з банкрутства

Компанія FTX Trading Ltd. представила нову пропозицію щодо повернення мільярдів доларів клієнтам і кредиторам.

18 грудня 2023 - 13:20
 0  7
Криптовалютна біржа FTX запропонувала план виходу з банкрутства
Зображення: brokker.news

FTX подала змінений план реорганізації, який буде оцінювати активи за курсом на момент подання на банкрутство - 11 листопада 2022 року. На той момент Bitcoin (BTC) торгувався приблизно на рівні $17 000; зараз його поточна ціна перевищує $41 100.

Крім того, на початку листопада 2022 року токен FTT оцінювався приблизно в $26. Зараз він торгується за $3.70.

Зараз FTX обговорює, як найкраще завершити справу щодо банкрутства. План виплат передбачає розподіл мільярдів доларів готівкою після ліквідації більшості криптовалют компанії. План говорить, що певні класи кредиторів можуть голосувати за зміни. Автори вважають, що запропонований ними підхід «відображає багато компромісів для досягнення найкращого, найсправедливішого та найбільш економічно ефективного результату».

Один із кредиторів зазначив, що новий план реорганізації суперечить Умовам використання FTX, оскільки цифрові активи є власністю користувачів.

Однак план реорганізації залишив без відповіді деякі з найважливіших питань, зокрема, чи відновить FTX свою недіючу криптобіржу, як компанія оцінить деякі цифрові токени та скільки часу кредитори можуть очікувати на повернення.

Очікується, що у 2024 році план буде передано кредиторам для схвалення, а потім, після схвалення, судді у справах про банкрутство США Джону Дорсі (John Dorsey) для остаточного затвердження. Групи основних кредиторів і клієнтів у справі Глави 11 погодилися із загальними планами.

У жовтні представники кредиторів і керівництво FTX затвердили план, згідно з яким клієнти зможуть розраховувати на повернення $9,2 млрд до середини 2024 року. Того ж місяця керівництво біржі почало розглядати три варіанти реструктуризації платформи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.