Кількість нових адрес у блокчейні Solana у січні 2024 року досягла рекордного рівня

У січні блокчейн Solana зафіксував найбільшу кількість нових адрес з травня 2022 року.

29 січня 2024 - 12:37
 0  22
Кількість нових адрес у блокчейні Solana у січні 2024 року досягла рекордного рівня
Зображення: brokker.news

Згідно з Hellomoon, у січні з'явилося 10,13 мільйона нових адрес Solana, що стало рекордним показником після травня 2022 року, коли їх було створено 11,72 мільйона. Таким чином, січень 2024 року посів друге місце за всю історію блокчейну за кількістю нових адрес, поступаючись лише травню 2022 року.

На зростання реєстрацій безсумнівно вплинув успіх мемних токенів на базі Solana. Останній популярний мемкоїн, WEN, наразі розподіляється серед понад мільйона користувачів, хоча майже половина з них на момент публікації залишається незатребуваною.

Аірдроп WEN також служить тестом для Jupiter, найбільшого децентралізованого агрегатора бірж Solana, напередодні запланованого на середу аірдроп власного токена управління, JUP. Перший безкоштовний розподіл JUP відкритий для 955 000 користувачів, які відповідають вимогам щодо обсягу торгів в $1000 на момент знімка в листопаді 2023 року.

За останній рік ціна SOL зросла на понад 300%. Проте на момент написання новини її ринкова капіталізація складає $41,9 млрд, а торгується криптовалюта за $96,92 за монету, що на -62,57% менше від історичного максимуму в $260,06, зафіксованого 7 листопада 2021 року.

Однак це не заважає Solana оновлювати рекорди — минулого тижня її щоденний обсяг торгів перевищив позначку в $3 мільярди, згідно з Hellomoon. У грудні SOL була серед мереж першого рівня, що праццюють за принципом proof-of-stake, які домінували в ралі альткоїнів, демонструючи гарний ріст цін.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.