Кандидатка на посаду голови НАЗК виявилася володаркою 30+ альткоїнів

Катерина Каплюк, екс-журналістка Української Правди і нинішня кандидатка на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), задекларувала володіння понад 30 альткоїнами.

18 січня 2024 - 15:06
 0  16
Кандидатка на посаду голови НАЗК виявилася володаркою 30+ альткоїнів
Зображення: brokker.news

Згідно з декларацією, Каплюк, яка почала працювати в НАЗК у 2020 році як радниця голови Олександра Новікова, купувала різні криптовалюти до середини 2022 року на загальну суму 127 165 грн (приблизно $4778).

Хоча невідомо, чи Каплюк досі володіє зазначеними криптовалютами, декларація вказує на придбання, зокрема, 19.3 млн токенів SHIB, понад 39.7 млрд токенів DOGE і трохи більше ніж 0.01 BTC, а також інших альткоїнів, як-от DASH, ZEN і BTT, лише у 2021 році. За винятком 0.007 BTC, усі криптовалюти зберігалися на біржі Binance, згідно з декларацією. Наразі Каплюк не оприлюднювала жодних заяв щодо цього питання.

На початку грудня 2023 року повідомлялося, що НАЗК вилучило криптоактиви на суму $1.5 млн у Юрія Щиголя, колишнього начальника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Щиголя разом з його заступником Віктором Жором звинувачували у незаконному привласненні близько $1.8 млн державних коштів.

Передбачувана схема цієї пари полягала в тому, що Держспецзв'язку, відповідальний за міждержавні комунікації, переплачував за програмне забезпечення та послуги двом невідомим компаніям. Вилучені у Щиголя активи включали 6.9 BTC, $1.2 млн в USDT і 331 TRX. Жора також було заарештовано.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.