Генеральний директор криптомедіа CoinDesk звільнений в рамках реструктуризації

Кевін Ворт, генеральний директор відомого видання CoinDesk, був звільнений у зв'язку з масштабною реструктуризацією.

9 лютого 2024 - 13:11
9 лютого 2024 - 13:16
 0  22
Генеральний директор криптомедіа CoinDesk звільнений в рамках реструктуризації
Зображення: brokker.news

За даними CoinDesk, у межах масштабної реструктуризації, ініційованої новим власником – криптобіржею Bullish, було звільнено генерального директора Кевіна Ворта, який очолював компанію з 2017 року. Новим генеральним директором CoinDesk тепер стане Сара Стратоберда, яка раніше керувала розвитком бізнесу в Bullish.

«CoinDesk залишається незалежним дочірнім підприємством Bullish, а Сара підтверджує прихильність до збереження журналістської незалежності та доброчесності CoinDesk», - заявив представник CoinDesk.

Окрім зміни гендиректора, відбулися й інші кадрові перестановки: звільнилися директор з операційної діяльності Елінор Хіршхорн, віце-президент з розробки Джон ДеГюнтер та виконавчий директор з глобальної стратегії Емілі Паркер. Директор з контенту Майкл Кейсі більше не працює на повну ставку, але веде переговори з Bullish щодо можливості залишитися в CoinDesk на іншій посаді.

У серпні 2023 року CoinDesk вже проводив скорочення штату, звільнивши 20 співробітників (45%) редакційного відділу, на тлі новин про пошук стратегічних інвесторів материнською компанією Digital Currency Group.

У листопаді 2023 року Bullish завершила придбання CoinDesk. Згідно з попередніми угодами, CoinDesk працюватиме як незалежна дочірня компанія, а чинне керівництво залишиться на своїх місцях. Однак, як бачимо, ці домовленості змінилися.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.