Ethereum Name Service та GoDaddy оголосили про співпрацю для безкоштовної прив'язки доменів до криптогаманців

Найбільший у світі реєстратор доменних імен GoDaddy оголосив про співпрацю з Ethereum Name Service (ENS), що дозволить користувачам безкоштовно прив'язувати свої інтернет-домени до адрес ENS.

6 лютого 2024 - 07:00
5 лютого 2024 - 21:57
 0  47
Ethereum Name Service та GoDaddy оголосили про співпрацю для безкоштовної прив'язки доменів до криптогаманців
Зображення: brokker.news

Ця співпраця сприяє злиттю технології блокчейн із традиційною інтернет-інфраструктурою, що може призвести до поновлення інтересу до Web3 з боку користувачів та компаній.

Нік Джонсон, засновник ENS, наголосив на простоті та потенціалі цієї інтеграції, заявивши:

«Бейонсе володіє Beyonce.xyz, і тепер вона може налаштувати гаманець, просто перейшовши на сторінку GoDaddy та ввівши свою адресу. Тепер Beyonce.xyz є її ідентифікатором гаманця для всіх намірів і цілей».

Ініціатива прагне розширити свою функціональність за межі Ethereum (ETH), планує можливість налаштування адрес для кількох блокчейн-мереж, тим самим розширюючи сферу застосування Web3-профілів.

Попри триваючу правову суперечку між ENS і GoDaddy щодо продажу домену ENS «eth.link», партнерство підкреслює готовність співпрацювати над спільними баченнями щодо майбутнього неймінгу та Web3.

Джонсон висловив оптимізм щодо відносин, наголосивши на важливості використання існуючих систем замість спроб повністю їх переосмислити.

Справа щодо eth.link залишається невирішеною в суді, але обидві сторони, здається, прагнуть до спільних зусиль щодо подолання розриву між традиційними та блокчейн-технологіями.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.