Винесення вироку засновнику Binance Чанпену Чжао було перенесено на квітень

Дата винесення вироку засновнику та колишньому генеральному директору найбільшої криптовалютної біржі Binance Чанпену Чжао була відкладена.

13 лютого 2024 - 12:08
 0  17
Винесення вироку засновнику Binance Чанпену Чжао було перенесено на квітень
Зображення: brokker.news

За даними CNBC, дата винесення вироку перенесена на 30 квітня. Спочатку Чжао планувалося засудити 23 лютого. Причина зміни дати поки не розголошується. Адвокат Чжао Вільям Берк відмовився коментувати відстрочку.

Чжао загрожує 18 місяців в'язниці, але повідомляється, що федеральні прокурори домагаються значно більш тривалого терміну. CZ залишається в США, незважаючи на неодноразові прохання повернутися в ОАЕ, він був звільнений під заставу в 175 мільйонів доларів.

У листопаді 2023 року Чжао пішов з посади генерального директора біржі та звільнився з посади голови ради директорів американського підрозділу Binance. Рішення було прийнято для вирішення конфлікту між американськими регуляторними органами та торговою платформою. Чжао звинувачують у відмиванні грошей.

У грудні 2023 року суд відхилив прохання Чжао повернутися до ОАЕ після того, як засновник Binance визнав себе винним у листопаді. Прокурори Міністерства юстиції США вважають, що існує «істотний ризик» того, що Чжао не повернеться до Сполучених Штатів. Вони посилаються на його «значні активи», тісні зв'язки з ОАЕ та те, що країна не має договору про екстрадицію зі Сполученими Штатами.

Binance, в свою чергу, погодилася виплатити 4,3 мільярда доларів штрафів і відшкодування збитків у рамках визнання себе винною у змові з метою ведення неліцензованого бізнесу з переказу грошей, ведення такого бізнесу та порушення Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.