Інфляція карає розсудливих, а Bitcoin дає надію на майбутнє - Джордан Петерсон

Письменник та психолог Джордан Петерсон сказав, що гіперінфляція шкодить тим, хто є опорою суспільства.

3 серпня 2022 - 18:04
24 листопада 2023 - 22:12
 0  20
Інфляція карає розсудливих, а Bitcoin дає надію на майбутнє - Джордан Петерсон

Здатність зберігати — важливий інструмент саморегуляції та планування на майбутнє, але коли інфляція стає неконтрольованою, ті, хто докладає зусиль, щоб відстрочити задоволення, отримують покарання за свій вибір, з іншого боку, Bitcoin (BTC) робить протилежне, за словами клінічного психолога Джордана Петерсона. 

У шоу під назвою «Що таке гроші?», Петерсон приєднався до Bitcoin-підприємця Роберта Брідлава, щоб поговорити про гроші та обговорити вплив інфляції фіату на людей, які відмовляються від миттєвого задоволення, і те, як Bitcoin дає надію на майбутнє.

За словами Петерсона, гіперінфляція шкодить тим, хто терпляче працює та відкладає гроші на майбутнє. Він назвав цих людей "стовпами нашого суспільства", а Петерсон стверджував, що ці люди життєво важливі для безпеки та виживання цивілізації. Він пояснив, що:

«Ви хочете спонукати людей трохи вірити в майбутнє та приймати рішення, які роблять відстрочку задоволення морально похвальною та розумною. Інфляція шкодить цим людям.

Петерсон підкреслив, що оскільки інфляція спотворює ринок, одна з речей, яка змусила його зацікавитися Bitcoin, полягає в тому, що таких спотворень чи перешкод немає. За словами психолога, криптовалюта забезпечує вільний ринок.

Далі він згадує, що BTC може бути пристроєм, який дозволить суспільству адаптуватися до того, що він описує як горизонт майбутнього. — «Це єдиний чортовий пристрій, який у нас є. Якщо ви не думаєте, що центральні планувальники будуть керувати цим. Успіхів із цим. Такого просто не буде, — сказав він.

Петерсон поринув у Bitcoin у 2019 році, коли він почав приймати пожертвування в Bitcoin після виходу з платформи підписки Patreon через проблеми зі свободою слова. Автор «12 правил життя» також намагається зрозуміти Bitcoin з 2021 року, запрошуючи прихильників Bitcoin на подкаст і дізнаючись більше про криптовалют.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.