Гонконг розглядає випуск «зелених» облігацій на блокчейні

Гонконг, імовірно, залучив групу банків до участі у створенні цифрового майданчика для емісії «зелених» облігацій за допомогою технології блокчейн.

15 грудня 2023 - 13:05
 0  9
Гонконг розглядає випуск «зелених» облігацій на блокчейні
Зображення: brokker.news

Як повідомляє Bloomberg, місто веде переговори з HSBC, Credit Agricole, Bank of China, Industrial and Commercial Bank of China та UBS щодо створення групи, яка дослідить можливість випуску багатосерійних фіксованих цифрових «зелених» облігацій.

Джерела, близькі до справи, стверджують, що Гонконг розглядає можливість випуску цифрових облігацій на розподіленому реєстрі, розробленому HSBC. Очікується, що номінал облігацій буде встановлений у доларах США, євро, офшорних юанях та гонконгських доларах, а термін погашення складе до двох років.

Очевидно, цим кроком Гонконг прагне затвердити себе як лідера у сфері цифрових активів. Раніше стало відомо про те, що понад 11% глобального венчурного капіталу, вкладеного в блокчейн та криптовалюти, протягом 2023 року було спрямовано на компанії, що базуються в Гонконзі та Сінгапурі.

Аналітики PitchBook вважають, що зміна потоку капіталу може бути пов'язана з крахом криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда та подальшим ефектом доміно банкрутств, який відбувся серед американських криптокомпаній.

У середині листопада 2023 року нью-йоркська криптоінвестиційна фірма CoinFund оголосила про розширення своїх послуг в Азії через регуляторні проблеми для галузі в США. CoinFund не стала єдиною крипто-фокусованою фірмою венчурного капіталу, яка розширила свою присутність у Гонконзі. Раніше у листопаді 2023 року в регіоні з'явилась інша інвестиційна криптокомпанія з головним офісом у США – Hivemind Capital Partners.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.