Фонд Binance Labs спростував заяву про свою участь у фінансуванні SkyArk Chronicles

Фінансова філія біржі Binance, Binance Labs, заявила про свою непричетність до останнього раунду фінансування гри SkyArk Chronicles на суму 15 мільйонів доларів. Це суперечить попереднім твердженням розробників гри.

29 січня 2024 - 15:46
 0  16
Фонд Binance Labs спростував заяву про свою участь у фінансуванні SkyArk Chronicles
Зображення: brokker.news

29 січня на платформі X (Twitter) було опубліковано повідомлення від Binance Labs про те, що фонд не брав участі у фінансуванні гри у 2024 році. Це викликало питання щодо обставин, які призвели до, ймовірно, хибного оголошення. У заяві йдеться про те, що Binance Labs інвестували в SkyArk лише у 2021 році в межах програми «Incubation Season 3».

Заява Binance Labs з'явилася після того, як 12 січня SkyArk у вже видаленому дописі повідомили, що раунд фінансування на 15 мільйонів доларів очолила компанія Binance, за участю 40 інших інституцій, включаючи гендиректора LayerZero Брайана Пеллегріно та співзасновника Tangent Ventures Дарріла Ванга.

Після заяви Binance Labs, SkyArk опублікувала повідомлення, де визнала, що фінансовий підрозділ Binance підтримував їх лише у 2021 році в рамках програми інкубації. Станом на момент публікації, SkyArk не надали додаткових деталей або пояснень щодо неточних заяв, зроблених 12 січня.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.