Черговий злом DeFi, токен HCT знецінився на 99,9% та випадково закрита біржа

Протягом 24 години платформа DeFi втратила мільйони доларів внаслідок злому, розробники проекту GameFi за принципом «грай, щоб заробити» (P2E), мабуть, обдурили своїх інвесторів, а біржа на базі Solana (SOL) помилково закрилася.

31 серпня 2022 - 08:11
24 листопада 2023 - 22:22
 0  20
Черговий злом DeFi, токен HCT знецінився на 99,9% та випадково закрита біржа

Cream Finance зламали

За даними компанії із забезпечення безпеки блокчейну PeckShield, у вівторок хакери використовували протокол кредитування DeFi Cream Finance, щоб незаконно вивести гроші.

«Хакер видає миттєвий кредит у розмірі [500 ETH (79 000 доларів США)] і вносить кошти як заставу. Потім хакер займає [$AMP 19 млн] та використовує помилку повторного входу для повторного запозичення [ETH 355] всередині передачі токена $AMP. Потім хакер самостійно погашає кредит, — додав PeckShield.

Компанія з безпеки зазначила, що хакер повторив цей процес загалом 17 разів, щоб отримати 5 980 ETH (9,5 млн доларів США).

Cream Finance підтвердили злом, заявивши, що вони зупинили атаку, «зупинивши пропозицію та запозичення на AMP».

Токен HeroCat Token (HCT) знецінився на 99,9%

Між тим, проект GameFi (гри на основі блокчейну P2E) HeroCat, схоже, обдурили своїх інвесторів. За даними CoinGecko, ігровий токен HeroCat Token (HCT) втратив понад 99,9% за останній тиждень.

PeckShield повідомив, що HCT, розроблений у мережі Binance Chain, «здійснив великий продаж і переказав» у стабільну монету Binance USD (BUSD) суму близько 151 000 доларів США. HeroCat поки що не прокоментували поточну ситуацію.

Біржа OptiFi закрилася

Більш того, проект DeFi на базі Solana випадково закрився через помилку розробника. «Децентралізована біржа опціонів» OptiFi заявила, що вчора закрила проект під час планового оновлення.

«Ми випадково закрили програму основної мережі OptiFi, і її неможливо відновити», — йдеться в офіційному обліковому записі проекту в Twitter, де додається, що помилка призвела до втрати коштів у розмірі 661 000 доларів США, більша частина яких була отримана від членів команди.

Команда заявила, що 29 серпня вони хотіли оновити протокол, але скасували операцію, оскільки розгортання зайняло більше часу, ніж очікувалося через перевантаження мережі. Потім вони помітили, що було створено нову «буферну» обліковий запис і що OptiFi вже переклала на неї токенів трохи більше 17,2 SOL (558 доларів США).

Команда спробувала закрити програму OptiFi, щоб відновити ці активи. Схема спрацювала, але замість тимчасового закриття програму було закрито назавжди.

«Ми повернемо депозити всіх користувачів та розраховуємо всі позиції користувачів вручну відповідно до оракула PythNetwor о 8 AM UTC 2 вересня», — заявила команда.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.