Частка ринку Binance скоротилася на 5% через регуляторний тиск

Незважаючи на регуляторні перешкоди, Binance втримала свої позиції в індустрії, хоча й зазнала незначного зменшення частки ринку, згідно з дослідженням TokenInsight.

17 січня 2024 - 12:50
17 січня 2024 - 12:51
 0  21
Частка ринку Binance скоротилася на 5% через регуляторний тиск
Зображення: brokker.news

Ринкова доля Binance знизилася на 5%, з 54,2% до 48,7%. Ця зміна пов'язана з рішенням засновника Binance Чанпена Чжао залишити посаду генерального директора в рамках угоди вартістю 4,3 млрд доларів США з Департаментом юстиції США.

Згідно з даними, інші криптовалютні біржі, такі як OKX та Bybit, скористалися падінням Binance. OKX збільшила свою частку ринку на 4,3% до 15,7%, а Bybit - на 2,2% до 11,6%. Аналітики відзначають, що трейдери «не втратили довіри до централізованих бірж», незважаючи на проблеми Binance з регуляторами США в минулому році.

«Ці події не мали масштабного впливу на ринковий ландшафт, як крах FTX у 2022 році. Трейдери все ще віддають перевагу передбачуваній безпеці централізованих бірж», - зазначили в TokenInsight.

У першому кварталі 2023 року децентралізовані біржі (DEX), включаючи Uniswap, PancakeSwap, Orca та інші, досягли пікової частки ринку - 2,98%. При цьому перший квартал також став кварталом з найбільшим обсягом транзакцій, додають аналітики. Однак у наступні два квартали як обсяг торгів, так і частка ринку поступово скорочувалися. Хоча в четвертому кварталі спостерігалося незначне зростання обох показників, загальна частка не зазнала суттєвих змін, згідно з даними TokenInsight.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.