Німецька Bitcoin Group бореться зі спробами відмивання грошей

Німецька Bitcoin Group удосконалює свою систему внутрішнього контролю відповідно до директиви BaFin у своєму дочірньому банку Futurum щодо усунення недоліків у заходах протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму.

29 листопада 2023 - 20:34
 0  14
Німецька Bitcoin Group бореться зі спробами відмивання грошей

Німецька Bitcoin Group перебуває під пильним контролем фінансового регулятора BaFin, який виявив значні недоліки в заходах протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму у її дочірньої компанії Futurum Bank. Регуляторне втручання підкреслює зростаючу увагу до дотримання вимог у секторі криптовалют, особливо у зв'язку з фінансовими правопорушеннями.

Bitcoin Group визнала занепокоєння регулятора, підкресливши свою прихильність вирішенню цих проблем. Компанія, прагнучи зміцнити свою позицію, заявила, що наразі немає жодних ознак порушень AML або CTF у її діяльності. Ця заява, хоч і заспокійлива, не знімає з компанії всю серйозність висновків BaFin.

Критика BaFin зосереджена на «серйозних недоліках» у внутрішньому контролі Futurum Bank, зокрема її заходах безпеки, процесах належної перевірки та механізмах повідомлення про підозрілу діяльність. Це вказує на потенційні системні слабкості в здатності банку виявляти та запобігати фінансовим злочинам.

Генеральний директор Bitcoin Group Марко Бодевейн (Marco Bodewein) заявив про активні дії компанії з усунення цих недоліків, пояснивши, що деякі проблеми пов'язані з тим, що швидке зростання компанії перевищує розвиток її внутрішніх процесів.

BaFin, або Федеральне управління фінансового нагляду, є німецьким фінансовим регулятором. Це незалежна федеральна установа, яка відповідає за регулювання та нагляд за фінансовими установами в Німеччині. BaFin відповідає за забезпечення того, щоб фінансові установи були фінансово стійкими та дотримувалися законів та правил.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.