Криптовалютна біржа Lykke підтвердила злам і втрату $22 млн клієнтських коштів

Команда Lykke визнала, що зупинила виведення коштів після того, як 4 червня хакери викрали з їхніх гаманців криптовалюти на суму 22 мільйони доларів США.

11 червня 2024 - 08:00
11 червня 2024 - 00:42
 0  19
Криптовалютна біржа Lykke підтвердила злам і втрату $22 млн клієнтських коштів
Автор зображення: brokker.news

Згідно з повідомленнями у соціальних мережах від 10 червня, криптовалютна біржа Lykke зупинила виведення коштів після того, як 4 червня стала жертвою експлойту. Біржа заявила, що кошти користувачів «є в безпеці та будуть відновлені». Згідно з повідомленням, від атаки постраждали Lykke UK та Lykke Corp AG.

В іншому повідомленні того ж обговорення біржа заявила, що виведення коштів було призупинено «як запобіжний захід».

Lykke - це централізована криптовалютна біржа, заснована у 2015 році зі штаб-квартирою в Швейцарії. На своєму сайті вона рекламує себе як «криптовалютну біржу без комісій» і стверджує, що розвинулася з «відомого форекс-брокера».

Дослідник безпеки блокчейна SomaXBT заявив, що виявив атаку 9 червня. Вони звинуватили команду у спробі приховати інцедент, заявивши, що «@lykke CTX зазнала зламу та втратила криптоактиви на суму 19,5 мільйонів доларів, але команда все ще намагається приховати цей факт». У відповідь на власний пост SomaXBT надав скріншот повідомлення у Discord, нібито від команди. У повідомленні йшлося про те, що біржа «проводить позапланове повне технічне обслуговування!».

8 червня один користувач Lykke поскаржився на те, що біржа не працює, і ходять чутки, що її зламали.

У повідомленні від 10 червня, де визнається атака, команда вибачилася перед постраждалими користувачами. «Ми приносимо глибокі вибачення за незручності та занепокоєння, які ця атака завдала всім постраждалим клієнтам і партнерам», - йдеться у повідомленні. Команда заявила, що біржа має «солідні запасні капітали та диверсифікований портфель», що дозволить їй пережити будь-які потенційні втрати від атаки, гарантуючи «безпеку коштів клієнтів».

Біржа також заявила, що їй вдалося встановити IP-адреси зловмисника, які вона використовуватиме для проведення кримінального розслідування, а також що було найнято команду з кібербезпеки для роботи над «блокуванням та поверненням викрадених активів». За оцінками команди, під час нападу було втрачено понад 22 мільйони доларів США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.