Курси з криптонавчання: як навчитись трейдинг та блокчейн технологіям?

Криптовалюти з кожним роком набирають все більшої популярності, через що зростає і потреба в підвищенні обізнаності користувачів.

23 лютого 2024 - 13:19
29 лютого 2024 - 09:44
 0  17
Курси з криптонавчання: як навчитись трейдинг та блокчейн технологіям?
Зображення: brokker.news

Слід зазначити, що вклавши кошти в  одну монету - ти звичайно не стаєш криптотрейдером. Як і дізнавшись про те, як працює блокчейн - ти не станеш розробником. Розуміння базових речей - це перший етап, щоб увійти у світ криптоіндустрії. А для того, щоб отримати ці знання, можна скористатись навчанням від різних криптокомпаній.

Тож розглянемо більш детально найбільш популярні курси.

Академія блокчейну від SUI Foundation 

SUI Foundation -  організація, яка займається просуванням та впровадженням блокчейну SUI. 

Нещодавно виконавчий директор Sui Foundation Грег Сіуруніс, в інтерв’ю для Cointelegraph, розповів про зусилля фонду створити академію блокчейнів у співпраці зі школою в Об’єднаних Арабських Еміратах, Американським університетом у Шарджі. Він розповів, що мета проєкту полягає в тому, щоб підвищити рівень знань студентів про блокчейн та його використання для створення додатків та платформ для розв’язання проблем. 

Під час свого візиту до університету Шарджі Сіуруніс поділився, що був здивований кількістю студентів обізнаних щодо блокчейн технологій. Він вважає, що це свідчить про те, що користувачі почали розуміти користь блокчейну і лише необхідно інтегрувати відповідні засоби, щоб покращити ці знання. 

Сіуруніс також виділяє важливість захисту студентів від дезінформації, зазначаючи це наступним чином:

“Отже, це двояке питання. Одне полягає в тому, щоб навчити їх користуватися технологією, а інше забезпечити їх правильними інструментами та засобами для фільтрування інформації, яка надходить ззовні.”

Створення академії блокчейну відповідає меті Емірату Шарджа стати центром досліджень та освіти в галузі блокчейну. Канцлер Американського університету наголосив, що академія має дати уявлення студентам про “теми, які орієнтовані на майбутнє”.

Binance Academy 

Одна із найбільш популярних криптобірж у світі, Binance, також не тримається осторонь та пропонує різні можливості для своїх користувачів вивчати сферу криптовалют.

Binance Academy - освітня платформа для ентузіастів криптовалют та блокчейну різного рівня. Платформа пропонує курси з інтерактивними матеріалами, які допомагають відстежити та сертифікувати ваш процес навчання. Доступ до курсів доступний для користувачів по всьому світу, а по завершенню видаються NFT сертифікати. 

Платформу перекладено на велику кількість мов (у тому числі й українську), проте деякі розділи курсів доступні виключно англійською мовою.

На популярній платформі Reddit, деякі користувачі досить багато висловлювались на рахунок курсу. Більшість поділяють думку про те, що це непоганий курс для початківців, проте для користувачів середнього рівня може бути замало інформації. 

У жовтні 2023 року Binance Academy оголосили про співпрацю з  Blockchain Center для розширення своєї програми з університетами. Метою співпраці є інтеграція блокчейн-освіти в навчальні програми понад 200 університетів у понад 50 країнах. 

Coursera 

Coursera - платформа для онлайн-навчання, яка пропонує доступ усім охочим до широкого спектра курсів різними мовами, зокрема й українською.

Найпопулярнішими крипто курсами серед них є:

(Деякі відгуки: “Чудовий курс для початку роботи з блокчейном та криптовалютою”; “Чудовий вступний матеріал про блокчейн та криптовалюту. Мені сподобалися лекції, робота над завданнями, а моє розуміння матеріалу підкріплюється проходженням тесту.”)

(Відгуки: “Пояснили все в деталях. Мені довелося провести деякі власні дослідження, щоб повністю зрозуміти, але в цілому це було чудово! Дуже рекомендую всім, хто намагається бути більш залученим у блокчейн.”; “Чудові викладачі, вони дають повне уявлення про всю екосистему блокчейн. Також представляють концепції та ідеї таким чином, щоб студенти були зацікавлені в темі.”)

(Відгуки: “Чудовий курс. Курс охоплює не лише механіку Біткоїна та деяких альткоїнів як таких, але й пояснює принцип побудови ланцюжка блоків, причини, чому були прийняті ті чи інші дизайнерські рішення, розглянуті альтернативи та як система захищає себе від можливих атак. Матеріал також цікавий як приклад застосування різних криптопримітивів.”)

Слід відзначити, що курси пропонуються провідними університетами та лідерами галузі й  забезпечують гнучкий спосіб вивчати криптовалюту та технологію блокчейн за графіком.

Learn Crypto

Learn Crypto - безоплатна освітня платформа, розроблена, щоб допомогти користувачам легко дізнатися про криптовалюту, за допомогою простої, релевантної та цікавої структури.

Платформа забезпечує невелике навчання, яке можна застосувати в реальному житті, дозволяє користувачам налаштовувати свій досвід навчання та пропонує новини з джерел на їх вибір. Вона також надає доступ до різноманітних криптоінструментів та має на меті допомогти користувачам вивчити основи блокчейн технологій, опанувати криптовалюту, отримати практичні навички та впевнено орієнтуватися у світі криптовалют. 

Український криптокурс від WhiteBIT

Одна із найбільших європейських криптобірж родом з України, WhiteBIT, разом із Міністерством цифрової трансформації створили «Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну» на порталі Дія.Освіта. Проєкт складається зі 100 годин теорії та практики, де можна більше дізнатись про блокчейн, криптовалюту, криптогаманці, трейдинг та інше. 

Це не єдиний освітній проєкт, який було створено разом з WhiteBIT. 

Cryptology - курс з криптовалют та трейдингу, який в більшості сфокусований на трейдингу і підійде тим, хто бажає опанувати навички торгівлі криптовалютою. На учасників очікує 12 лекцій, Telegram-канал з усією інформацією з курсу та навчальний бот.

Більшість користувачів висловились позитивно щодо даного курсу:

Велике дякую за отримані знання та переданий досвід від фахівців Cryptology. Все пройшло супер”; “Після проходження пакета Advance, я почав бачити на графіку багато інформації, яку я взагалі не міг собі уявити. Навчання дуже змістовне, а головне це те - що його дуже просто пояснюють. “

На думку CEO WhiteBIT Володимира Носова “Технологічне майбутнє вже настає, і невдовзі блокчейн повністю змінить життя кожної людини в Україні та світі. Щоб скористатись усіма можливостями, що відкриваються перед людством, молоде покоління українців має вчасно отримати вичерпні та фахові знання про новітні технології.” 

Україна дійсно є провідною державою у світі технологій, саме тому у нас функціонує декілька платформ для здійснення криптоплатежів, наприклад Switchere, Corefy, Cryptomus, Whitepay та інші. Щодо останньої платформи, нещодавно навіть вийшов анонс квитків на футбольний матч у Вроцлаві 26 березня, які можна купити за криптовалюту. Тобто, наразі в українців є можливість оплачувати покупки криптовалютою в магазинах побутової техніки, одягу та навіть деяких продуктових магазинах. Список магазинів постійно оновлюється та розширюється, проте ви можете скористатись даним списком, де зібрано актуальні наразі сервіси, які приймають оплату криптовалютою. 

Власник компанії White Rock Management Сергій Тронь підтримує цю думку та говорить про те, що "тренд молодих криптофахівців потрібно зміцнювати на державному рівні та сприяти їм". 

А для цього ви можете скористуватись одним з вищеперелічених курсів та відкривати світ криптовалюти для себе.

Застереження: Ця публікація містить винятково особисті думки та переконання автора. Редакція не несе відповідальності за зміст та достовірність матеріалів, розміщених у розділі «Блоги».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Владислав Гринів Digital-журналіст. Пишу про Web3, ШІ, блокчейни та криптовалюту.